03680, Украина, г. Киев, бульвар И. Лепсе, 4
(+380 44) 454-06-85, 454-06-33, 454-06-34
 
  Неприємність зазирнула до оселі несподівано  
Неприємність зазирнула до оселі несподівано

Ограничители перенапряжения - защита от молнии

В декабре 2008 года компания Schneider Electric запускает новую серию контакторов и тепловых реле перегрузки TeSys до 65A.

Ограничители перенапряжения - защита от молнии

Защита от молнии: с продукцией Schneider Electric это реальность!

ЕЛІМ

Новая торговая марка - ЕЛІМ-Україна

Tesys T

Новые реле управления и защиты двигателя: Tesys T

TwidoSuite

TwidoSuite – новое бесплатное ПО для Twido

шинопровод Canalis® Evolution

Canalis® Evolution – новые шинопроводы Schneider Electric

Schneider Electric продала однофазный бизнес MGE UPS корпорации Eaton

Общий каталог-прайс(9,63 MБ)

Каталог-прайслист "Эконом класс" (1,5 MБ)


Стабилизатор
официальный дистрибьютор Schneider Electric в Украине

Вранці 8 липня 2007 року в багатьох жителів двох вінницьких вулиць – Тімірязєва і Стеценко погоріла вся ввімкнута побутова техніка. Протягом декількох годин підряд в електромережі було зафіксовано напругу в 372-374 вольт. Вже ввечері були зібрані заяви від жителів на компенсацію збитків. Але нажаль домогтися отримання компенсації можливо тільки в судовому порядку і це не так легко.

На сьогоднішній день існує надійний захист від такого безладдя-це стабілізатори напруги ЕЛІМ (потужність від 0,5-100 кVA)

Стабілізатори напруги – апарати для автоматичної підтримки в мережі споживача напруги 220 вольт +3%: піднімуть понижену та понизять підвищену напругу, вимкнуть електроживлення при аварійному підвищенню чи пониженню вхідної напруги.

Є два варіанта використання таких стабілізаторів: 1. стабілізатор встановлюється на всю потужність, яка є в будинку; 2. підключається 2-3 найменш захищених електроприлади.

Не менш важливо підібрати тип стабілізатора. Є два основних типа: ступеневий та електромеханічний. Стабілізатори марки ЕЛІМ відносяться до електромеханічного типу . Це означає , що основу схеми складає регулюючий автотрансформатор, котрий підключається в первинну обмотку вольтодобавочного трансформатора. Вторинна обмотка підключається в розрив фази мережі. Контроль вихідної напруги відбувається постійно, і при відхиленні його від номіналу змінюється характеристика автотрансформатора. Дана схема дозволяє плавно регулювати напругу без розриву фази і без спотворення синусоїди ( що дуже важливо для точної електронної техніки). Стабілізатори доволі компактні та придатні для будь-якого типу навантаження . Серед переваг стабілізаторів такого типу можна виділити в декілька раз більший робочий ресурс на відміну від коректорів напруги на електронних ключах та реле( ступеневі стабілізатори) ,високу точність утримання вихідної напруги , відсутність завад і спотворень синусоїди, відмінну навантажувальну здібність, широкий діапазон корекції 150-250В і потужності. Придбавши наш стабілізатор , ви не тільки отримуєте стабілізоване живлення, але і захист від коротких замикань, перевантажень і т. і. Стабілізатори марки ЕЛІМ мають передпускову затримку включення, що дуже важливо для холодильників та компресорів.

Менеджер по рекламе ДП СВ Альтера-Винница, Мирончак Л. Л.

© Электроимпорт, 2005-2008