03680, Украина, г. Киев, бульвар И. Лепсе, 4
(+380 44) 454-06-85, 454-06-33, 454-06-34
 
  Twido – компактний програмований логічний контролер  
Twido – компактний програмований логічний контролер

Ограничители перенапряжения - защита от молнии

В декабре 2008 года компания Schneider Electric запускает новую серию контакторов и тепловых реле перегрузки TeSys до 65A.

Ограничители перенапряжения - защита от молнии

Защита от молнии: с продукцией Schneider Electric это реальность!

ЕЛІМ

Новая торговая марка - ЕЛІМ-Україна

Tesys T

Новые реле управления и защиты двигателя: Tesys T

TwidoSuite

TwidoSuite – новое бесплатное ПО для Twido

шинопровод Canalis® Evolution

Canalis® Evolution – новые шинопроводы Schneider Electric

Schneider Electric продала однофазный бизнес MGE UPS корпорации Eaton

Общий каталог-прайс(9,63 MБ)

Каталог-прайслист "Эконом класс" (1,5 MБ)


Стабилизатор
официальный дистрибьютор Schneider Electric в Украине

Програмовані логічні контролери компанії SchniederElectric широко використовуються у багатьох галузях промисловості. З їхньою допомогою можна створювати систему керування будь-якої складності: від контролю роботи найпростішого автономного пристрою до найскладніших систем, що відповідають за функціонування виробничого процесу уцілому.
"Електротома" № 18 (50) 28 вересня - 11 жовтня 2004 року

Новий програмний контролер Twido торгівельної марки Telemecanique спеціально розроблений для створення малих та середніх систем керування з можливістю вмикання від 10 до 200 точок вводу/виводу. Пристрій може використовуватись у системах керування установками та машинами неперервної дії будь-якого типу, у виробничій або будівельній сферах, там де необхідна нескладна але відповідальна та ефективна обробка даних. Для відповідності вимогам гнучкості та адаптивності, які висуваються різноманітними технічними завданнями, серія контролерів Twido представлена у двох варіантах.

Перший – компактний варіант, призначений для створення простих автономних систем (автоматичні двері, автомати, насосне та освітлювальне керування). При основній концепції – “усе в одному”, контролер має вбудований блок живлення датчиків, процесор та блок дискретного вводу/виводу.

Другий варіант, який називається модульним, знайшов своє застосування у машинах неперервної дії (автомийки, ліфти, укладальники вантажів, компресори, деревообробні верстати, промислові машини тощо). Прилад має широкі можливості для створення конструктиву для оптимального вирішення конкретного питання. Модульний прилад Twido відрізняється мініатюрністю: так, висота контролера з 40 точками вводу/виводу не перевищує за висотою візитну картку.

Для створення великих конфігурацій існує можливість розширення контролерів додатковими модулями вводу/виводу, а саме дискретними (дискретний ввід, дискретний вивід), аналоговими (аналоговий ввід, аналоговий вивід) або комбінованими (дискретний ввід/вивід та аналоговий ввід/вивід). Цими ж модулями можна розширювати і компактний прилад Twido.

Кожне з двох виконань включає у себе швидкодіючі лічильники, таймери, енергонезалежну пам’ять та вбудований порт зв’язку RS 485 для дистанційного керування, діагностування та програмування. Цей порт залежно від вимог може бути сконфігурований як Modbus Master і Modbus Slave. Крім того, можливості контролерів можуть бути підвищені за рахунок під’єднання екрану, картриджів, додаткової пам’яті, годинника з відліком у реальному часі та додаткових портів комунікацій.

Програмування контролера Twido здійснюється з допомогою програмного забезпечення TwidoSoft або TwidiSuite на мовах LD та IL. Ці мови програмування легко комбінуються та відповідають стандарту МЭК 61131. TwidoSoft, працюючи у середовищі Windows і будучи інтегрованим середовищем розробника, має функції редагування, моніторингу, а також багаторівневу вбудовану систему підтримки.

Особливості пристроїв Twido
- малі габаритні розміри та площа розташування;
- більше 20 моделей модулів розширення, що дозволяють отримати найбільш економічну конфігурацію;
- різноманіття розширень та опцій дозволяють створити гнучку систему, яка звичайно буває доступною за допомогою великих платформ контролерів. Контролери можуть бути конфігуровані додатковими модулями вводу-виводу, опційні модулі, такі як НМІ-plug-in, картрідж пам’яті та годинник, додаткові порти RS 485 або RS 232C.
- опція НМІ та замінювана пам’ять дозволяють сумісне використання програми роботи контролерів. Невеликий дисплей НМІ може використовуватись, як локальний інструмент регулювання, який може бути перенесеним від одного приладу до іншого. Перезаписуваня пам’ять дозволяє передавати програму між усіма контролерами – компактним та модульним.

Технічні характеристики пристроїв
Twido компактного виконання:
- напруга живлення 100/240 В змінного струму;
- три базових модуля з 10, 16 або 24 точками вводу/виводу (1 дискретний ввід 24 В постійного струму, релейний вивід);
- ємність програмування до 2500 строкових інструкцій;
- час циклу 1,7 мс для виконання 1000 інструкцій;
- габаритні розміри 70 х 95 х 90 мм.
Twido модульного виконання:
- напруга живлення 24 В постійного струму;
- 5 базових модулів з 20 або 40 точками вваду/виводу (дискретний ввід 24 В постійного струму, транзисторний чи релейний вивід);
- швидкий безпомилковий монтаж;
- ємність програмування до 8000 строкових інструкцій;
- час циклу 1,7 мс для виконання 1000 інструкцій;
- габаритні розміри 70 х 25 х 90 мм.


© Электроимпорт, 2005-2008